2022 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ХХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (номінація «Історія України та державотворення») |
Кравченко Єлизавета (11-А) |
|
І місце
|
|
Конкурс творів-есе з правової тематики «У мене є право» Академії Державної пенітенціарної служби Міністерства юстиції України |
Андріяш А. (10-А) |
|
Лауреат конкурсу |
2021 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії |
Кравченко Єлизавета (10-А) |
|
ІІІ місце
|
|
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії |
Жученко Іван (9-А) |
|
ІІІ місце
|
|
І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу» |
Капоріна Катерина (10-А) |
відео із записом екскурсії «У полум’ї війни» |
ІІ місце |
2020 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства |
Кравченко Єлизавета |
|
ІІІ місце
|
|
І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, у якому я живу» |
Капоріна Катерина (9-А) |
«У полум’ї війни» |
ІІ місце |
2019 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства |
Зікратий Дмитро |
|
ІІІ місце
|
|
ІV відкритий міський турнір юних правознавців
|
Зікратий Дмитро, Синах Анастасія (10-А), Дунюшкіна Ольга, Тітаренко Єлізавета (10-Б), Горюшин Даніїл (11-А) |
|
ІІІ місце
|
|
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (англійською мовою)
|
Бордуков Богдан, Синах Анастасія, Масік Софія, Якименко Дмитро (10-А), Тітаренко Єлізавета (10-Б), Муквич Владислава (11-А) |
|
ІІ місце
|
|
Турнір для учнів 10-х класів «Важниця правова» |
Зікратий Дмитро, Синах Анастасія (10-А) |
|
ІІІ місце
|
|
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2019»
|
Жученко Іван (6-А) |
|
«Золотий лелека» |
|
Речембей Карина (6-Б), Ткаченко Діана (6-Б) |
|
«Срібний лелека» |
||
Майборода Анастасія (8-А) |
|
«Бронзовий лелека» |
||
Міський конкурс «Віртуальна екскурсія» серед музейних об’єднань закладів освіти
|
Ткаченко Дарина, Оласюк Анна, Грицик Володимир (10-А) |
Фільм «Суми. Вулицями рідного міста» |
Переможець
|
|
Турнір правознавців серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх закладів
|
Сітало Іван, Дяденко Олександра, Левченко Олексій, Тітаренко Єлізавета (9-Б), Синах Анастасії (9-В) |
|
І місце |
|
Міський етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
|
«Духовна спадщина мого народу» |
Верчак Анна (8-Б) |
«У кожного святого є минуле» |
ІІ місце
|
«З попелу забуття»
|
Горюшин Даниїл (10-А), |
«Справжній патріотизм не в вихвалянні своєї батьківщини, а в роботі на її користь…» |
ІІ місце
|
|
Квест «Митці, які залишили відбиток в історії нашого краю» на базі Сумського художнього музеї імені Н.Онацького |
Горюшин Даніїл (10-А), Зікратий Дмитро (9-А), Капоріна Катерина (8-А) |
|
ІІ місце
|
2018 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ХVІІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (міський етап. обласний етап) |
Верчак Анна (8-Б) |
«Святі землі Сумської» |
І місце
|
|
ІІІ відкритий міський турнір юних правознавців
|
Горюшин Даніїл, Муквіч Владислава, Пономарьова Аліна, Радченко Анастасія, учні 10-А класу |
|
ІІІ місце
|
|
Обласний конкурс волонтерських загонів «Ветеран живе поруч» |
|
Звіт |
ІІІ місце |
|
ХV Міжнародний конкурс творчих робіт школярів студентів та вчителів
«Уроки війн та
Голокосту – уроки толерантності» |
Щербіна Анастасія (11-Б) |
«Бабин Яр: проблема трактувань свідчень та джерел» |
І місце, вийшла в фінал |
|
Конкурс мультимедійних проектів з краєзнавчої тематики
|
Бондаренко Євгенія (9-А), Горюшин Даніїл, Грицик Володимир, Ткаченко Дарина, Іщенко Поліна (9-Б) |
«Садиба Лінтварьових» |
І місце |
|
Правовий турнір у рамках проекту «Змінюємо суд разом – формуємо правову систему майбутнього», здійсненого за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» |
Горюшин Даніїл, Ізмалкова Марія, Іщенко Поліна, Муквич Владислава, Пономарьова Аліна, Ткаченко Дарина, учні 9-Б |
|
І місце |
|
Міський етап обласних екскурсійно-краєзнавчих стартапів
|
Бондаренко Євгенія (9-А), Горюшин Даніїл, Грицик Володимир, Ткаченко Дарина, Іщенко Поліна (9-Б) |
«Садиба Лінтварьових» |
ІІ місце |
|
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2017»
|
Балагуровська Аліса (5-В), Речембей Карина (5-Б), Ярош Євгенія (5-Б) |
|
«Срібний лелека» |
|
Пилипів Богдана(5-Б), Ткаченко Діана (5-Б), Верчак Анна (7-Б) |
|
«Бронзовий лелека» |
||
Турнір правознавців серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх закладів
|
Хижняк Владислава, Ткаченко Дарина, Ізмалкова Марія (9-Б), Радченко Анастасія, Літовченко Вадим (9-А), Коваленко Дар’я (10-Б) |
|
І місце |
|
ІІ відкритий міський турнір юних філософів та релігієзнавців
|
Горюшин Даніїл, Хижняк Владислава, Ткаченко Дарина, Грицик Володимир, Пономарьова Аліна, учні 9-Б класу |
|
ІV місце |
|
Міський конкурс пошукових загонів |
|
Звіт |
Переможець |
|
І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, у якому я живу» |
Третяк Лариса (10-А) |
«Збережемо пам’ять» |
ІІІ місце |
|
Міський турнір юних краєзнавців |
Верчак Анна (7-Б), Горюшин Даніїл (9-Б), Гура Єгор (11-А) |
|
ІІ місце |
2017 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ відкритий міський турнір юних правознавців
|
Горюшин Даніїл, Ткаченко Дарина, Іщенко Поліна, Пономарьова Аліна, учні 9-Б класу |
|
ІІІ місце
|
|
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Правознавство |
Горюшин Даніїл (9-Б) |
|
V місце |
Конкурс мультимедійних проектів з краєзнавчої тематики |
Пороскун Олена (10-А) |
«Сергій Табала. Герої не вмирають, доки ми їх пам’ятаємо….» |
І місце
|
|
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2017»
|
Верчак Анна |
|
«Золотий лелека» |
|
Черкасова Діана, Нефьодов Назар, Ткаченко Дарина, Грицик Володимир, Літовченко Вадим |
|
«Срібний лелека» |
||
Сітак Катерина, Коваленко Дар’я, Масюк Єлизавета, Федірко Наталія, Жук Аліна, Чупрун Анастасія |
|
«Бронзовий лелека» |
||
Міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» |
«З попелу забуття»
|
Макєєва Н. |
«Війна й мир у житті Сергія Табали» |
І місце |
Масовий похід школярів |
Група учнів 6-8 класів |
Звіт про експедицію |
«Лауреат» |
|
Турнір правознавців на базі коледжу СНАУ
|
Коваленко Дар’я, Нефьодов Назар, Никоненко Юлія, Тиченко Тетяна |
|
ІІІ місце |
|
І відкритий міський турнір юних філософів та релігіє знавців
|
Горюшин Даніїл, Хижняк Владислава, Ткаченко Дарина, Літовченко Вадим, Бондар Анастасія |
|
ІV місце |
2016 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
Мульмільтимедійна олімпіада з історії за темою «Українське козацтво» |
Історія
|
Буріков В., Гриненко Т., Нефьодова Н. |
|
ІІ місце |
Міський етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»
|
«З попелу забуття»
|
Тітова Є., Щербіна А., Ягупа А., Щербакова Д. |
«Трагедія Бабиного Яру» |
ІІІ місце |
Масовий похід школярів |
|
Група учнів 9-Б класу |
Звіт про експедицію |
ІІ місце |
Конкурс-огляд музеїв при навчальних закладах м. Суми |
ІІІ місце |
2015 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Гриненко Тетяна (9-А) |
ІІІ місце |
|
Нефьодов Назар (8-Б) |
XІІ місце |
|||
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2015» |
Сітало Іван |
«Золотий лелека» |
||
Янішевська
Влада, |
«Срібний лелека» |
|||
Рибалко В., |
«Бронзовий лелека» |
2014 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Результат |
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2014» |
Рязанцева Анна |
«Срібний лелека» |
|
Ткаченко
Дарина, |
«Бронзовий лелека» |
||
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Гриненко Тетяна (8-А) |
V місце |
2013 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «Лелека – 2013» |
Малиновська
Адріана, |
«Золотий лелека» |
||
Калашніков
Артем, |
«Срібний лелека» |
|||
Назаренко
Даніїл, |
«Бронзовий лелека» |
|||
Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» |
Онищенко Ярослава (11-А) |
Відеоролік «Про мужність, смерть і безсмертя» |
Участь |
|
Міський етап обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина» |
«Народні ремесла рідного краю» |
Онищенко Ярослава (11-А) |
«Лялька-мотанка» |
ІІ місце |
«Музейні скарби Сумщини: старовинні садиби» |
Ковінько Віра (6-А) |
«Будинок із казки» |
ІІ місце |
2012 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Баня Марія (8-А) |
V місце |
|
Всеукраїнський інтерактивний конкурс з історії «Лелека» |
Клименко Максим |
Диплом |
||
Говорун Сергій |
Диплом |
|||
Баня Марія
Гриненко Тетяна, |
Диплом |
|||
Міський етап обласного освітнього проекту «Рідна Сумщина» |
«Народні ремесла та промисли Сумщини» |
Пронський Є. (10-Б) |
«Палац Лещинського» |
Участь |
Молодика Аліна (8-А) |
«А мати вишивала рушники…» |
ІІІ місце |
||
«Місцевий товаровиробник: минуле, сьогодення, майбутнє» |
Приходько Маргарита (11-А) |
АТЗТ «Сумський фарфоровий завод» |
І місце |
|
«Пам’ятки архітектури та нові архітектурні споруди» |
Гриненко
Тетяна |
«Пам’ятки архітектури вулиці Троїцької» |
ІІ місце |
|
Конкурс пошукових загонів |
Козловська Альона (10-А) |
Виступ |
ІІ місце |
|
Конкурс на експедицію з історичного краєзнавства з активним способом пересування |
Група учнів 5-А класу |
Звіт про експедицію |
ІІ місце |
|
Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Ідея соборності України. Історія України й державотворення» |
Молодика
Аліна |
Творець української держави |
Участь |
2011 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
Всеукраїнський інтерактивний конкурс з історії «Лелека» |
Пронський
Є., |
Диплом |
||
Конкурс на експедицію з історичного краєзнавства з активним способом пересування |
Група учнів 6-Б класу |
Звіт про експедицію |
І місце |
|
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Ворожка Анатолій (9-А) |
VІ місце |
2010 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
Всеукраїнський інтерактивний конкурс з історії «Лелека» |
Чорноброва А.
(10), |
Диплом |
||
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Ворожка Анатолій (8-А) |
VІ місце |
|
Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Ідея соборності України. Історія України й державотворення» |
Онищенко Я. (8-А) |
Велика історія маленького села |
Робота відзначена, як одна з найкращих (наказ) |
|
Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» |
Черноброва Анна (11) |
Виступ |
Участь |
|
VІІ Всеукраїнський конкурс учнівських пошукових робіт «Слідами історії» |
Токар Єлизавета (11) |
«Палацова-паркова
архітектура |
Диплом |
|
Науково-практична конференція «Велика Вітчизняна війна 1941-1945 рр.: очима істориків, мовою документів, дослідженнями пошуковців» |
Токар Єлизавета (11) |
Виступ |
||
Масовий похід школярів «Сумський радіус» |
Пошукова група «Факел» 9-А класу |
Звіт про проведення експедиції |
Грамота (переможець) |
|
Міський етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» |
«Нарис-опис міста чи села» |
Черноброва Анна (11) |
«Сторінки історії села Юнаківка» |
І місце |
2009 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Черноброва Анна (10) |
ХІІ місце |
|
Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Ідея соборності України. Історія України й державотворення» |
Бондаренко Вікторія (9-А) |
Голодомор 1932-1933 рр. Очевидці свідчать |
Участь |
|
Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція «Краса і біль України» |
Черноброва
Анна, |
«Спадщина Калниша» |
ІІ місце |
|
Міський етап Всеукраїнської туристсько-краєзнавчої експедиції «Пізнай свою країну» |
«Доброчин» |
Токар
Єлизавета, |
«Перли Кияниці» |
І місце |
Міський етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» |
«Нарис-опис міста чи села» |
Віленська Олена (10) |
«Нарис села Червоного Сумського району» |
І місце |
2008 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Черноброва Анна (8-А) |
VI місце |
|
Конференція «Робота шкільних музеїв, шкільних кімнат та куточків. Висвітлення теми Голодомору 1932-1933 рр.» |
Скоропад
Дар’я |
«Робота музею СЗОШ №6 з висвітлення теми Голодомору 1932-1933 рр.» |
Виступ |
|
Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» |
Кацова Оксана (10) |
Виступ |
Участь |
|
Міський тур обласної краєзнавчої вікторини «Сумщина» |
Майстренко Аліна (9-А) |
Виконання тестових завдань |
ІІІ місце |
|
Міський етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» |
«Нарис-опис міста чи села» |
Кацова Оксана (10-В) |
«Нарис історії села М. Вистороп» |
ІІ місце |
Конкурс «Запитай у дідуся та бабусі» (інтерв’ю зі свідками Голодомору-Ґеноциду 1932-1933 рр.) |
Тімченко
Аліна |
Спогади свідків |
Грамота-визнання |
2007 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Черноброва Анна
(8-А), |
IV місце |
|
Масовий похід школярів «Сумський радіус» |
Пошукова група «Факел» 10-В класу |
Звіт про проведення експедиції |
Грамота (переможець) |
|
Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція «Краса і біль України» |
Скоропад
Дар’я, |
«Про перебування Лесі Українки в Косівщині» |
ІІІ місце |
|
Міський етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» |
«Нарис-опис міста чи села» |
Білошапка
Катерина, |
Грамота («за перемогу») |
2006 рік
Конкурс |
Напрям |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад |
Історія |
Майстренко А. (8-А) |
IІІ місце |
|
Міський конкурс «Моєму місту – 350» |
Пошукова група «Факел» 8-В класу |
Конкурсна робота |
Грамота («переможець міського конкурсу») |
|
Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція Краса і біль України» |
Білошапка
Катерина, |
«Бойовий шлях 232-ї Сумсько-Київської орденів Леніна, Червоного Прапора, Суворова, Б.Хмельницького стрілецької дивізії» |
Грамота (переможець міського етапу) |
2005 рік
Конкурс |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» |
Костроменко Богдана (7) |
Виступ |
Участь |
Обласний конкурс учнівських проектів «Пам’ятаємо – шануємо – діємо…» |
Пошукова група «Факел» 7-В класу |
Конкурсна робота |
Грамота («за активну участь») |
Масовий похід школярів «Сумський радіус» |
Пошукова група «Факел» 7-В класу |
Звіт про проведення експедиції |
Грамота (переможець) |
Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція «Краса і біль України» |
Білошапка
Катерина, |
«Бойовий шлях Загону особливого призначення» |
Грамота (переможець міського етапу) |
2004 рік
Конкурс |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «У світі краєзнавчих відкриттів» |
Сазонова Олександра (10) |
Виступ |
Участь |
Міський конкурс, присвячений 60-річчю визволення міста Суми від фашистських загарбників |
Пошукова група «Факел» 6-В класу |
Конкурсна робота |
Грамота (переможець) |
Масовий похід школярів «Сумський радіус» |
Пошукова група «Факел» 6-В класу |
Звіт про проведення експедиції |
Грамота (переможець) |
Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція «Краса і біль України» |
Білошапка
Катерина, |
«491-й окремий мінометний полк» |
Участь |
2003 рік
Конкурс |
Учасник(-и), клас |
Назва роботи |
Результат |
Масовий похід школярів «Сумський радіус» |
Пошукова група «Факел» 5-В класу |
Звіт про проведення експедиції |
ІІ місце |
Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція «Краса і біль України» |
Клещева
Наталія, |
«Герої поруч» |
Грамота «переможець» |
Сазонова Олександра (10-В) |
«Підпільна група «Прапор» |
Участь |